Повідомлення

про оприлюднення проектів регуляторних актів – проектів рішень Сергіївської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Сергіївська  сільська  рада повідомляє про оприлюднення з «01» червня 2018  року на 2019 рік  проектів регуляторних актів — проектів рішень Сергіївської сільської ради  «Про місцеві  податки і збори на 2019 рік», основною метою яких є ефективне  наповнення місцевого бюджету у 2019 році.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться упродовж 20 днів з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу по 21 червня  2018 року включно.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі виконавчому комітету Сергіївської сільської ради або постійній комісії сільської ради з питань фінансів,бюджету, планування соціально-економічного розвитку за адресою: вул. Центральна, 9, с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області.