7 квітня 2017 року о 15 годині в залі засідань Сергіївської сільської ради (с.Сергіївка, вул. Центральна, 9)  скликається засідання четвертої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради.

На розгляд сесії вносяться питання:

1. Про внесення змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади  на 2017.
  2. Про виконання бюджету за 3 місяці.
  3. Про податок на нерухоме майно, відмінне від земе6льної ділянки, як складової податку на майно на території Сергіївської сільської ради у 2017 році.
  4. Про продовження договору з юридичною фірмою «Юрінвест Ком».
  5. Про взяття на баланс виконавчого комітету Сергіївської сільської ради водонапірної башні.
  6. Про затвердження акту передачі водонапірної башні.
  7. Земельні питання.
  8. Різне.

- Переведення Качанівської ЗОШ І-ІІ ст.. на тверде паливо.

-  Про вивіз сміття.

- Про проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою на території сільської ради.

- Про заключення соціальних угод.

- Про внесення змін до Програми економічно-соціального розвитку на 2017 рік.

Філія Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області

Філія Державної установи «Центр пробації»  в Полтавській області

Керівництво:

Контактні дані:

Сторінка в Facebook:

Дем’яненко Олександр Васильович, начальник філії

Адреса: пров. Родини Іваненків, 3 В, м. Полтава, 36022

Телефон: 0503460155

Графік роботи:

понеділок - четвер з 9-00 до18-00

п’ятниця: з 9-00 до16-45

обідня перерва:  13-00 - 13-45

вихідний : субота, неділя

Шановні виборці

Звертаємо Вашу увагу, що тим виборцям, які в день виборів не зможуть проголосувати за своєю виборчою адресою, надається можливість тимчасово (на час проведення виборів) змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси. Причинами можуть бути робота, навчання, відрядження, відпочинок, виїзд за кордон та інше.

Основні відмінності трудового договору і цивільно – правового договору

Роз’яснення надає головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Тіхонова Лідія Дмитрівна.

Щоб зрозуміти відмінності трудового та цивільно – правового договору,

проаналізуємо  та порівняємо ці два види договору.