7 квітня 2017 року о 15 годині в залі засідань Сергіївської сільської ради (с.Сергіївка, вул. Центральна, 9)  скликається засідання четвертої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради.

На розгляд сесії вносяться питання:

1. Про внесення змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади  на 2017.
  2. Про виконання бюджету за 3 місяці.
  3. Про податок на нерухоме майно, відмінне від земе6льної ділянки, як складової податку на майно на території Сергіївської сільської ради у 2017 році.
  4. Про продовження договору з юридичною фірмою «Юрінвест Ком».
  5. Про взяття на баланс виконавчого комітету Сергіївської сільської ради водонапірної башні.
  6. Про затвердження акту передачі водонапірної башні.
  7. Земельні питання.
  8. Різне.

- Переведення Качанівської ЗОШ І-ІІ ст.. на тверде паливо.

-  Про вивіз сміття.

- Про проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою на території сільської ради.

- Про заключення соціальних угод.

- Про внесення змін до Програми економічно-соціального розвитку на 2017 рік.

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ та заробітної плати – важлива тема сьогодення!

Урядом прийнято ряд рішень з даного питання, зокрема на виконання доручень Прем’єр-міністра України В. Гройсмана за результатами наради від 03.09.2018р. та Голови Державної служби України з питань праці Р. Чернеги від 11.09.2018р.

Легалізацію заробітної плати

Одними з найболючіших проблем сьогодення в нашій державі є виплата заробітної плати «в конвертах» та легалізація робочих місць.

Призначення житлових субсидій

27 квітня Кабінет Міністрів України прийняття постанови № 329, вніс зміни до програми призначення житлових субсидій.

На які новації треба звернути увагу в першу чергу?