7 квітня 2017 року о 15 годині в залі засідань Сергіївської сільської ради (с.Сергіївка, вул. Центральна, 9)  скликається засідання четвертої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради.

На розгляд сесії вносяться питання:

1. Про внесення змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади  на 2017.
  2. Про виконання бюджету за 3 місяці.
  3. Про податок на нерухоме майно, відмінне від земе6льної ділянки, як складової податку на майно на території Сергіївської сільської ради у 2017 році.
  4. Про продовження договору з юридичною фірмою «Юрінвест Ком».
  5. Про взяття на баланс виконавчого комітету Сергіївської сільської ради водонапірної башні.
  6. Про затвердження акту передачі водонапірної башні.
  7. Земельні питання.
  8. Різне.

- Переведення Качанівської ЗОШ І-ІІ ст.. на тверде паливо.

-  Про вивіз сміття.

- Про проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою на території сільської ради.

- Про заключення соціальних угод.

- Про внесення змін до Програми економічно-соціального розвитку на 2017 рік.