7 квітня 2017 року о 15 годині в залі засідань Сергіївської сільської ради (с.Сергіївка, вул. Центральна, 9)  скликається засідання четвертої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради.

На розгляд сесії вносяться питання:

1. Про внесення змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади  на 2017.
  2. Про виконання бюджету за 3 місяці.
  3. Про податок на нерухоме майно, відмінне від земе6льної ділянки, як складової податку на майно на території Сергіївської сільської ради у 2017 році.
  4. Про продовження договору з юридичною фірмою «Юрінвест Ком».
  5. Про взяття на баланс виконавчого комітету Сергіївської сільської ради водонапірної башні.
  6. Про затвердження акту передачі водонапірної башні.
  7. Земельні питання.
  8. Різне.

- Переведення Качанівської ЗОШ І-ІІ ст.. на тверде паливо.

-  Про вивіз сміття.

- Про проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою на території сільської ради.

- Про заключення соціальних угод.

- Про внесення змін до Програми економічно-соціального розвитку на 2017 рік.

Щодо обов’язковості подання в органи ДФС повідомлення про прийняття працівників на роботу

Частиною третьою статті 24 Кодексу законів про працю України визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Відповідальність за порушення трудового законодавства у 2018 році

Роз’яснення надає головний державний інспектор  відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів Управління Держпраці у Полтавській області   Тіхонова Лідія Дмитрівна

До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

2 лютого 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання дванадцятої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.