7 квітня 2017 року о 15 годині в залі засідань Сергіївської сільської ради (с.Сергіївка, вул. Центральна, 9)  скликається засідання четвертої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради.

На розгляд сесії вносяться питання:

1. Про внесення змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади  на 2017.
  2. Про виконання бюджету за 3 місяці.
  3. Про податок на нерухоме майно, відмінне від земе6льної ділянки, як складової податку на майно на території Сергіївської сільської ради у 2017 році.
  4. Про продовження договору з юридичною фірмою «Юрінвест Ком».
  5. Про взяття на баланс виконавчого комітету Сергіївської сільської ради водонапірної башні.
  6. Про затвердження акту передачі водонапірної башні.
  7. Земельні питання.
  8. Різне.

- Переведення Качанівської ЗОШ І-ІІ ст.. на тверде паливо.

-  Про вивіз сміття.

- Про проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою на території сільської ради.

- Про заключення соціальних угод.

- Про внесення змін до Програми економічно-соціального розвитку на 2017 рік.

Розміри штрафів за порушення трудового законодавства з 1 січня 2019 року

Згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальна заробітна плата у 2019 році становитиме 4 173 грн. та у погодинному розмірі – 25,13 грн. Збільшаться відповідно і розміри штрафів за порушення законодавства про працю.

Як отримати житлову субсидію

(нове у призначенні субсидії з 01.10.2018)

Обласна безкоштовна «гаряча лінія»:   0-800-500-620

Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу. У разі коли вартість фактично використаної послуги менша, ніж обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість.

Робота за сумісництвом стає основним місцем роботи.

Відповідно до частини другої статті 21 КЗпП працівник має право працювати на одному або одночасно на декількох підприємствах.