З метою врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, що є документом державного планування місцевого рівня та звіту про стратегічну екологічну оцінку в його складі  Сергіївська сільська рада повідомляє про початок та строки громадського обговорення документу “Зміни до генерального плану села Лободине Гадяцького району Полтавської області в частині меж населеного пункту з розробкою детального плану території для розміщення комплексу з приймання, доробки та відвантаження зерна у східній частині села”.

Змінами до генерального плану з розробкою детального плану передбачено узгодження меж села в містобудівній документації відносно до сучасного землерозподілу і розробка Детального плану території с/г підприємства з метою розміщення комплексу з приймання, доробки та відвантаження зерна.

Містобудівна документація та звіт СЕО розроблений ФОП Вітько О.Л. на замовлення Сергіївскьої сільської ради. Орган, що прийматиме рішення про затвердження: Сергійвська сільська рада.

З матеріалами документу державного планування (містобудівна документація) та звіту СЕО “Зміни до генерального плану села Лободине Гадяцького району Полтавської області в частині меж населеного пункту з розробкою детального плану території для розміщення комплексу з приймання, доробки та відвантаження зерна у східній частині села” можна ознайомитись на сайті Сергіївської сільської ради http://sergiyvska-rada.gov.ua/ та ознайомитись та надати пропозиції в Сергіївській сільській раді щоденно (крім вихідних) з 15 травня 2019р. в робочий час за адресою: 37322  Полтавська обл., Гадяцький р-н, с. Сергіївка, вул. Центральна, 9.

Строк завершення громадських обговорень  17 червня 2019р.

Громадські слухання відбудуться: 18 червня 2019 р в приміщенні Сергіївської сільської ради за адресою Полтавська обл., Гадяцький р-н, с. Сергіївка, вул. Центральна, 9.

Сергіївська сільська рада

Гарантії працівникам, які проходять військову службу

Відповідно до частини  2 статті 39 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" в редакції від 08.02.2015 року зі змінами, внесеними Законом України від 15.01.2015 року № 116-VIII, за громадянами України, які призвані на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або прийняті на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію, зберігається місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності.

Обмеження щодо застосування праці неповнолітніх

У трудовому законодавстві в інтересах охорони здоров’я підлітків існують певні обмеження, що стосуються усіх працівників, молодших вісімнадцяти років. Зокрема, у статті 190 КЗпП встановлено заборону на застосування праці неповнолітніх на важких роботах і на роботах зі шкідливими або небезпечними умовами праці, а також на підземних роботах (Перелік важких робіт і робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, на яких забороняється застосування праці неповнолітніх, затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 31 березня 1994 р. № 46).

Порядок розрахунку з працівником під час звільнення

Відповідно до статті 47 Кодексу законів про працю України обов'язок власника або уповноваженого ним органу провести розрахунок з працівником і видати йому трудову книжку.