Menu

Конкурсна комісія з визначення виконавців заходів Програми підтримки аграрного сектору та розвитку сільських територій Сергіївської об’єднаної територіальної громади  за пріоритетними напрямками на період до 2020 року оголошує конкурс у 2019 році за напрямками: «Підвищення конкурентоздатності малого та середнього аграрного бізнесу» (галузь тваринництва, галузь рослинництва), «Підвищення доданої вартості в аграрній сфері» ( розвиток сільськогосподарської обслуговуючої кооперації, підтримка сільськогосподарської дорадчої діяльності).

  Відповідно до Порядку використання коштів виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на виконання заходів Програми підтримки аграрного сектору та розвитку сільських територій Сергіївської об’єднаної територіальної громади за пріоритетними напрямками на період до 2020 року  затвердженого рішенням тридцять першої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 06 вересня 2019 року. Комісія розпочинає приймання заявок на участь у конкурсі та документів, що додаються до них, з дня оприлюднення оголошення, а закінчує за 5 днів до останнього засідання Комісії (до 5 грудня 2019 року).

З переліком документів, критеріями та умовами відбору суб’єктів господарювання, яким надається фінансова підтримка з місцевого бюджету, а також з обсягом такої підтримки можна ознайомитись в Порядку використання коштів виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на виконання заходів Програми підтримки аграрного сектору та розвитку сільських територій Сергіївської об’єднаної територіальної громади за пріоритетними напрямками на період до 2020 року

Заявки на участь у конкурсі та документи, що додаються до них, подаються до сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради  (37332, с. Сергіївка, вул. Центральна,9 Гадяцького району, Полтавської області).

Телефони для довідок: (05354)54-1-31, +3(066)8489912 .

Корисна інформація

ПОСТАНОВА від 08 квітня 2020 р. № 264 "Деякі питання надання державної соціальної допомоги"

З метою посилення соціального захисту населення на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Кабінет Міністрів України постановляє:

Уряд встановив доплати окремим категоріям громадян та індексацію пенсій

На карантині: що варто знати про дистанційну роботу та гнучкий режим робочого часу

вгору