Конкурсна комісія з визначення виконавців заходів Програми підтримки аграрного сектору та розвитку сільських територій Сергіївської об’єднаної територіальної громади  за пріоритетними напрямками на період до 2020 року оголошує конкурс у 2019 році за напрямками: «Підвищення конкурентоздатності малого та середнього аграрного бізнесу» (галузь тваринництва, галузь рослинництва), «Підвищення доданої вартості в аграрній сфері» ( розвиток сільськогосподарської обслуговуючої кооперації, підтримка сільськогосподарської дорадчої діяльності).

Відповідно до Порядку використання коштів виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на виконання заходів Програми підтримки аграрного сектору та розвитку сільських територій Сергіївської об’єднаної територіальної громади за пріоритетними напрямками на період до 2020 року  затвердженого рішенням тридцять першої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 06 вересня 2019 року. Комісія розпочинає приймання заявок на участь у конкурсі та документів, що додаються до них, з дня оприлюднення оголошення, а закінчує за 5 днів до останнього засідання Комісії (до 5 грудня 2019 року).

З переліком документів, критеріями та умовами відбору суб’єктів господарювання, яким надається фінансова підтримка з місцевого бюджету, а також з обсягом такої підтримки можна ознайомитись в Порядку використання коштів виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на виконання заходів Програми підтримки аграрного сектору та розвитку сільських територій Сергіївської об’єднаної територіальної громади за пріоритетними напрямками на період до 2020 року

Заявки на участь у конкурсі та документи, що додаються до них, подаються до сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради  (37332, с. Сергіївка, вул. Центральна,9 Гадяцького району, Полтавської області).

Телефони для довідок: (05354)54-1-31, +3(066)8489912 .

Гарантії працівникам, які проходять військову службу

Відповідно до частини  2 статті 39 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" в редакції від 08.02.2015 року зі змінами, внесеними Законом України від 15.01.2015 року № 116-VIII, за громадянами України, які призвані на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або прийняті на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію, зберігається місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності.

Обмеження щодо застосування праці неповнолітніх

У трудовому законодавстві в інтересах охорони здоров’я підлітків існують певні обмеження, що стосуються усіх працівників, молодших вісімнадцяти років. Зокрема, у статті 190 КЗпП встановлено заборону на застосування праці неповнолітніх на важких роботах і на роботах зі шкідливими або небезпечними умовами праці, а також на підземних роботах (Перелік важких робіт і робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, на яких забороняється застосування праці неповнолітніх, затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 31 березня 1994 р. № 46).

Порядок розрахунку з працівником під час звільнення

Відповідно до статті 47 Кодексу законів про працю України обов'язок власника або уповноваженого ним органу провести розрахунок з працівником і видати йому трудову книжку.