Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради, повідомляє про початок роботи над проектом Плану соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік. Подання пропозицій жителями сіл Сергіївської ОТГ, щодо проектів  розвитку територіальної  громади надавати за адресою: вул. Центральна, 9, с. Сергіївка, Гадяцького району, Полтавської області. Термін подання пропозицій з моменту оприлюднення повідомлення - 15 днів.

ПОСТАНОВА від 08 квітня 2020 р. № 264 "Деякі питання надання державної соціальної допомоги"

З метою посилення соціального захисту населення на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Кабінет Міністрів України постановляє:

Уряд встановив доплати окремим категоріям громадян та індексацію пенсій

На карантині: що варто знати про дистанційну роботу та гнучкий режим робочого часу