Власників державних актів на право власності та постійного користування земельними ділянками, та користувачів земельних ділянок згідно договорів оренди, право на які виникло до 01.01.2013 року та не внесені до Державного земельного кадастру (відсутні на публічній кадастровій карті) рекомендуємо звернутися в проектні організації для виготовлення відповідної технічної документації з подальшою реєстрацією в Національній кадастровій системі.

З метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22.07.2019 № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству» з урахуванням інформації, наданої Головними управліннями Держгеокадастру в областях на виконання пункту 2 Протоколу виробничої наради з керівниками головних управлінь Держгеокадастру в областях, м. Києві від 26.09.2019 – щодо систематизації інформації про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами і договорами оренди, відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру.