5 листопада 2019 року о 14:00 буде проведено позачергову сесію Сергіївської сільської ради, а також засідання виконавчого комітету. Попередньо, о 13:00, відбудеться засідання постійних депутатських комісій Сергіївської сільської ради.

Тридцять третьої сесії сьомого скликання

Сергіївської сільської ради. (05.11.2019 року)

1. Про Внесення змін до Програм Сергіївської сільської ради (відповідно внесених змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік).

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік.

(Лобода В.Г..)

1. Про виконання виконання бюджету об’єднаної сільської територіальної громади за 9 місяців 2019 року.

(Лобода В.Г.)

1. Про затвердження рішень виконавчого комітету Сергіївської сільської ради прийнятих в міжсесійний період.

(Ілляшенко Н.В.)

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги. (2 – 3тис. грн. (онкохворі, 1 – 2 тис. грн. інваліду І групи ).
  2. Про виплату коштів на допомогу в поховані померлих громадян. (1 – 1 тис. грн.)

(Ілляшенко Н.В.)

1. Земельні питання.
  2. Інші питання.
  3. Різні питання:

- Про розробку Плану соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ №14 СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ВІД 05.11.2019 РОКУ

1. Про стан медичного обслуговування на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

(Кереченко В.В.)

1. Інші питання.
  2. Різні питання:

- Про проведення 33 сесії сьомого скликання 05.11.2019 року;

Гарантії працівникам, які проходять військову службу

Відповідно до частини  2 статті 39 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" в редакції від 08.02.2015 року зі змінами, внесеними Законом України від 15.01.2015 року № 116-VIII, за громадянами України, які призвані на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або прийняті на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію, зберігається місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності.

Обмеження щодо застосування праці неповнолітніх

У трудовому законодавстві в інтересах охорони здоров’я підлітків існують певні обмеження, що стосуються усіх працівників, молодших вісімнадцяти років. Зокрема, у статті 190 КЗпП встановлено заборону на застосування праці неповнолітніх на важких роботах і на роботах зі шкідливими або небезпечними умовами праці, а також на підземних роботах (Перелік важких робіт і робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, на яких забороняється застосування праці неповнолітніх, затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 31 березня 1994 р. № 46).

Порядок розрахунку з працівником під час звільнення

Відповідно до статті 47 Кодексу законів про працю України обов'язок власника або уповноваженого ним органу провести розрахунок з працівником і видати йому трудову книжку.