28.11.2019 року з 8:00 до 10:00 у приміщенні Сергіївської сільської ради відбудеться прийом абонентів працівниками ПрАТ «Гадячгаз», з метою підвищення якості обслуговування споживачів природного газу с. Сергіївка, с. Вечірчине, с. Розбишівка, с. Качанове, с. Новоселівка, с. Вирішальне, а також надання консультацій з питань, що стосуються діяльності товариства.

ПОСТАНОВА від 08 квітня 2020 р. № 264 "Деякі питання надання державної соціальної допомоги"

З метою посилення соціального захисту населення на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Кабінет Міністрів України постановляє:

Уряд встановив доплати окремим категоріям громадян та індексацію пенсій

На карантині: що варто знати про дистанційну роботу та гнучкий режим робочого часу