На виконання заходів Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів

на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 983, листа Нацдержслужби від 14.02.2018             № 35/70/22-18 14 листопада 2018 року о 10.00 зі студії Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбудеться вебінар з питань захисту прав споживачів для державних службовців районних державних адміністрацій,  посадових осіб місцевого самоврядування районних рад та об’єднаних територіальних громад.

Навчальний захід проводиться за участю фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Запрошуємо Вас та Ваших працівників взяти участь у вебінарі. Для підтвердження участі просимо Вас до 12.11.2018 направити на електронну адресу Полтавського ЦППК Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. лист за формою, що додається. Під час реєстрації просимо не використовувати електронні адреси з доменом adm-pl.gov.ua.

Назва файлу електронного листа: RDA/RR/OTG_vebinar1411.doc, (приклад: GlobinoRDA_vebinar1411.doc).

На надану Вами електронну адресу 13 листопада буде надіслано інструкцію підключення до вебінару, підтвердження участі, логін, пароль та посилання на вхід до майданчика vebinar.ua.

Початок навчання: 14 листопада 2018 року о 10.00. Вхід на даний вебінар розпочнеться з 09 год.30 хв.

Довідки за телефонами: 50-04-25, 60-97-18, 60-97-32, 60-97-19.

Гарантії працівникам, які проходять військову службу

Відповідно до частини  2 статті 39 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" в редакції від 08.02.2015 року зі змінами, внесеними Законом України від 15.01.2015 року № 116-VIII, за громадянами України, які призвані на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або прийняті на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію, зберігається місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності.

Обмеження щодо застосування праці неповнолітніх

У трудовому законодавстві в інтересах охорони здоров’я підлітків існують певні обмеження, що стосуються усіх працівників, молодших вісімнадцяти років. Зокрема, у статті 190 КЗпП встановлено заборону на застосування праці неповнолітніх на важких роботах і на роботах зі шкідливими або небезпечними умовами праці, а також на підземних роботах (Перелік важких робіт і робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, на яких забороняється застосування праці неповнолітніх, затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 31 березня 1994 р. № 46).

Порядок розрахунку з працівником під час звільнення

Відповідно до статті 47 Кодексу законів про працю України обов'язок власника або уповноваженого ним органу провести розрахунок з працівником і видати йому трудову книжку.