Рішенням двадцять першої сесії сьомого скликання від 06.12.2018 з метою покращення якості надання адміністративних послуг на території громади та відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада вирішила створити відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Сергіївської сільської ради з 01.01.2019 року.

ПОСТАНОВА від 08 квітня 2020 р. № 264 "Деякі питання надання державної соціальної допомоги"

З метою посилення соціального захисту населення на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Кабінет Міністрів України постановляє:

Уряд встановив доплати окремим категоріям громадян та індексацію пенсій

На карантині: що варто знати про дистанційну роботу та гнучкий режим робочого часу