Наказ управління соціального

07 грудня  2021 року № 84

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

адміністративної послуги

„ВСТАНОВЛЕННЯ СТАТУСУ ЧЛЕНА СІМ’Ї ЗАГИБЛОГО (ПОМЕРЛОЇ) ОСОБИ, ЯКА ДОБРОВІЛЬНО ЗАБЕЗПЕЧУВАЛА ПРОВЕДЕННЯ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ, ЗДІЙСНЕННЯ ЗАХОДІВ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ, ВІДСІЧІ І СТРИМУВАННЯ ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ У ДОНЕЦЬКІЙ ТА ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ 9У ТОМУ ЧИСЛІ ПРОВАДИЛИ ВОЛОНТЕРСЬКУ ДІАЛЬНІСТЬ ТА ЗАГИНУЛА (ПРОПАЛА БЕЗВІСТИ), ПОМЕРЛА ВНАСЛІДОК ПОРАНЕННЯ, КОНТУЗІЇ, КАЛІЦТВА АБО ЗАХВОРЮВАННЯ»

Миргородської районної державної адміністрації

(найменування суб’єкта надання адміністративної послуги та / або центру надання адміністративних послуг)

Інформація про суб’єкт надання адміністративної послуги та / або центр надання адміністративних послуг/ виконавчий орган ради об’єднаної територіальної громади

Місцезнаходження

37600, Полтавська область, місто Миргород, вулиця, Гоголя, 80

Інформація щодо режиму роботи

Графік роботи: понеділок - четвер з 8.00 до 17.15, п’ятниця з 8.00 до 16.00

обідня перерва з 12.00 до 13.00,

вихідний – субота, неділя

Телефон / факс, електронна  адреса, офіційний веб-сайт

тел./факс: (05355), тел. 5-25-41

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

Закони України

Закон України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” від 22.10.1993 № 3551-XII

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 12.05.1994 № 302 „Про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни”; постанова Кабінету Міністрів України від 23.09.2015 № 740 „Про затвердження Порядку надання статусу особи, на яку поширюється чинність Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, деяким категоріям осіб”

Умови отримання адміністративної послуги

Підстава для отримання

Загибель (смерть) осіб, які добровільно забезпечували проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (у тому числі провадили волонтерську діяльність) та загинули або померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання   визначених статтею 10 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”

Перелік необхідних документів

1. Заява.

2. Фотографія заявника ( розмір 3*4).

3 свідоцтво про смерть або повідомлення про загибель особи;

4. копія договору про провадження волонтерської діяльності (за наявності) або копія договору про надання волонтерської допомоги (за наявності);

5. свідчення командира (начальника) військової частини (органу, підрозділу), керівника добровольчого формування, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції в період її проведення, про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, завірені печаткою військової частини;

6. довідка керівника Антитерористичного центру при СБУ, Генерального штабу Збройних Сил про добровільне забезпечення або добровільне залучення до забезпечення проведення антитерористичної операції особи, яка загинула (пропала безвісти) або померла;

7. висновок судово – медичної експертизи; - рішення суду про встановлення факту добровільного забезпечення або добровільного залучення до забезпечення проведення антитерористичної операції особи, яка загинула (пропала безвісти) або померла; -

8. за відсутності зазначених документів (крім свідоцтва про смерть або повідомлення про загибель особи та висновку судово – медичної експертизи).

Спосіб подання документів

Заява та документи, необхідні для установлення статусу, видачі посвідчення члена сім’ї загиблого ветерана війни, подаються особою суб’єкту надання адміністративної послуги:

через уповноважених осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади; посадових осіб центру надання адміністративних послуг;

поштою або в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, або Єдиний державний веб-портал електронних послуг (у разі технічної можливості)*

Платність (безоплатність) надання

Адміністративна послуга надається безоплатно

Строк надання