Наказ управління соціального

07 грудня  2021 року № 84

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

адміністративної послуги

«ВИДАЧА ДОВІДКИ ПРО ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК ВНУТРІШНЬОПЕРЕМІЩЕНОЇ ОСОБИ»

Миргородської районної державної адміністрації

(найменування суб’єкта надання адміністративної послуги та / або центру надання адміністративних послуг)

Інформація про суб’єкт надання адміністративної послуги та / або центр надання адміністративних послуг/ виконавчий орган ради об’єднаної територіальної громади

Місцезнаходження

37600, Полтавська область, місто Миргород, вулиця, Гоголя, 80

відділ № 1 38300, смт В.Багачка вул. Шевченка, 73

відділ № 2 37300, м.Гадяч, вул.Полтавська, 44

відділ № 3 37200, м.Лохвиця, вул.Перемоги, 8

відділ № 4 38000, смт Шишаки, вул.Партизанська, 6

Інформація щодо режиму роботи

Графік роботи: понеділок - четвер з 8.00 до 17.15, п’ятниця з 8.00 до 16.00

обідня перерва з 12.00 до 13.00,

вихідний – субота, неділя

Телефон / факс, електронна  адреса, офіційний веб-сайт

тел./факс: (05355), тел. 5-25-41

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

Закони України

Закон України „Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб” від 20.10.2014 № 1706-VII(зі змінами та доповненнями)

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 року № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб» (зі змінами та доповненнями). Порядок провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008р. № 866 “Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини”. Порядок створення, ведення та доступу до відомостей Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 року № 646. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2014 р. № 1085 «Перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та перелік населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення»

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства соціальної політики України від 23.08.2018 року № 1216 «Про затвердження форми Заяви про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи»

Умови отримання адміністративної послуги

Підстава для отримання

Звернення особисто та подання заяви; - проживання на території де виникли обставини, які змусили залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру, на момент їх виникнення; - переміщення з населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, або відсутність житла у зв’язку з його зруйнуванням чи непридатністю для проживання внаслідок проведення антитерористичної операції або заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації.

Перелік необхідних документів

Перелік документів для отримання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи:

- паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу;

- копія одного з передбачених Податковим кодексом України документів з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків або паспорта громадянина України (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків з відміткою в паспорті);

- свідоцтво про народження дитини.

заява про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи:

- повнолітніми особами з 18 років;

- неповнолітніми дітьми від 14 років до 18 років;

заява подається через законного представника:

- малолітніми дітьми до 14 років;

- недієздатними особами або особами, дієздатність яких обмежено.

У разі подання заяви родичами, додатково подаються:

- документ, що посвідчує особу заявника;

- документи, що підтверджують родинні стосунки між дитиною і заявником

Спосіб подання документів

Заява та документи подаються – особисто або законним представником особи у паперовій формі

Платність (безоплатність) надання

Адміністративна послуга надається безоплатно

Строк надання

Перелік підстав для відмови у наданні

Заявнику може бути відмовлено у видачи довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи:

- відсутні обставини, що спричинили внутрішнє переміщення, які визначено в статті 1 Закону;

- наявні відомості про подання завідомо неправдивих відомостей для отримання довідки;

- заявник втратив документи, що посвідчують його особу, до їх відновлення; - у заявника немає відмітки про реєстрацію місця проживання на території адміністративно-територіальної одиниці, з якої здійснюється внутрішнє переміщення, та відсутні докази, що підтверджують факт проживання на території адміністративно-територіальної одиниці, з якої здійснюється внутрішнє переміщення;

- докази, надані заявником для підтвердження факту проживання на території адміністративно-територіальної одиниці, з якої здійснюється внутрішнє переміщення у зв’язку з обставинами, визначеними у Законі, не доводять факту проживання заявника на території зазначеної адміністративно-територіальної одиниці

Результат надання адміністративної послуги

Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи

Способи отримання відповіді (результату)