Наказ управління соціального

07 грудня  2021 року № 84

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

адміністративної послуги

„Компенсація вартості продуктів харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»»”

Миргородської районної державної адміністрації

(найменування суб’єкта надання адміністративної послуги та / або центру надання адміністративних послуг)

Інформація про суб’єкт надання адміністративної послуги та / або центр надання адміністративних послуг/ виконавчий орган ради об’єднаної територіальної громади

Місцезнаходження

37600, Полтавська область, місто Миргород, вулиця, Гоголя, 80

відділ № 1 38300, смт В.Багачка вул. Шевченка, 73

відділ № 2 37300, м.Гадяч, вул.Полтавська, 44

відділ № 3 37200, м.Лохвиця, вул.Перемоги, 8

відділ № 4 38000, смт Шишаки, вул.Партизанська, 6

Інформація щодо режиму роботи

Графік роботи: понеділок - четвер з 8.00 до 17.15, п’ятниця з 8.00 до 16.00

обідня перерва з 12.00 до 13.00,

вихідний – субота, неділя

Телефон / факс, електронна  адреса, офіційний веб-сайт

тел./факс: (05355), тел. 5-25-41

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

Закони України

Закони України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок «Чорнобильської катастрофи»

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 20.09.2005 № 936 «Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

Акти центральних органів виконавчої влади

щорічний наказ Міністерства соціальної політики України «Про встановлення розмірів грошової компенсації вартості продуктів харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»,

Умови отримання адміністративної послуги

Підстава для отримання

Особам, віднесеним до категорії 1 та 2, надаються такі гарантовані державою компенсації та пільги, зокрема, забезпечення продуктами харчування за медичними нормами з обов'язковим прикріпленням до відповідних магазинів за місцем проживання. Зазначеним особам компенсується 50 процентів вартості продуктів харчування за медичними нормами, встановлюваними центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я.

Перелік необхідних документів

Заява затвердженої форми.

Копія паспорта.

Копія висновку МСЕК про встановлення інвалідності.

Копія експертного висновку міжвідомчих експертних комісій по встановленню причинного зв'язку захворювання з роботами по ліквідації аварії на ЧАЕС.

Копія пенсійного посвідчення або посвідчення особи, яка одержує державну соціальну допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям - інвалідам”.

Копія ідентифікаційного номеру.

Копія посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, яке підтверджує статус особи (1,2, категорій), що має право на пільги відповідно до законодавства.

Копія вкладки (громадянам, віднесеним до 1 категорії).

Первинні документи або їх копії, на підставі чого видано посвідчення.

Витяг із протоколу про перереєстрацію (для учасників ліквідації). При собі мати : оригінали документів, реквізити особового соціального рахунку банківської установи

Спосіб подання документів

Заява та документи, необхідні для призначення компенсацій, подаються особою суб’єкту надання адміністративної послуги:

через уповноважених осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади; посадових осіб центру надання адміністративних послуг;

поштою або в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, або Єдиний державний веб-портал електронних послуг (у разі технічної можливості)*

Платність (безоплатність) надання

Адміністративна послуга надається безоплатно

Строк надання

Протягом 10 днів з дня подачі зави

Перелік підстав для відмови у наданні

Подання неповного та/або неналежно оформленого пакету документів.Виявлення недостовірних відомостей у заяві або документах, що додаються

Результат надання адміністративної послуги

Призначення / відмова у призначенні компенсації

Способи отримання відповіді (результату)

Інформування отримувача про прийняте рішення відбувається у спосіб, зазначений у заяві.