Шановна Інно Сергіївно!

Згідно доручення Прем’єр-міністра України Гончарука О.В., щодо завершення розробки перспективного плану формування територій громад Полтавської області, просимо Вас не ліквідовувати Сергіївську об’єднану територіальну громаду, як таку, що є спроможною громадою!

Відповідно до нової методики формування спроможних громад Сергіївська ОТГ відповідає всім критеріям спроможності за винятком одного – кількості жителів. Кількість учнів на території населених пунктів Сергіївської ОТГ – 262 особи, при тому, що в загальноосвітніх закладах навчаються діти з інших громад (діти з с. Лучки Липоводолинського району Сумської області, с. Осняги Гадяцького району Полтавської області), що не увійшли до статистичних даних під час розрахунку кількості учнів, станом на вересень 2019 року.

Основні показники громади:

• 1,1 коефіцієнт податкоспроможності;
  • 47% місцевих податків і зборів;
  • 74% власних доходів без трансфертів;
  • 170 кв. км. площа ОТГ, 13 населених пунктів.

Сергіївська громада має в достатній кількості приміщень для надання адміністративних, освітніх, культурних, соціальних послуг, в яких за останні три роки здійснено капітальні ремонти.

За три роки існування громади створено Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), Центр культури та дозвілля, Центр соціальних послуг, Комунальне підприємство «Сергіївське», та Спеціалізоване комунальне підприємство «Добробут», що надають послуги з водопостачання, благоустрою, ремонту доріг, поводження з ТПВ, заготівлю дров для соціальних об’єктів та населення, пилорами, транспорту. В стадії реалізації проект  з налагодження виробництва паливних пелет.

Для покращення економічного розвитку створено СОК «Сергіївські ягоди», діє «Фонд підтримки підприємництва».

За час існування Сергіївської ОТГ сформувалась потужна команда однодумців-професіоналів, які працюють над розвитком громади.

Просимо врахувати все вищезазначене під час складання перспективного плану формування територій громад Полтавської області.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                   І.Г. Лідовий

(Прийнято депутатами сьомого скликання Сергіївської сільської радим Гадяцького району Полтавської області на тридцять третій сесії  05.11.2019 р.)