Щодо недопущення випадків занесення та поширення захворювань, спричинених новим коронавірусом  COVID-19, на території Сергіївської сільської ради (ОТГ).

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

вул. Центральна, 9, с. Сергіївка, Гадяцький р-н, Полтавська обл..37332,

тел., факс (05354) 54-1-31 E-mail: vykonkom@sergiyvska-rada.gov.ua  Код ЄДРПОУ 41066102

П Р О Т О К О Л

засідання сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

27 лютого  2020 року

Головував:

Лідовий І.Г.

Сільський голова,  голова сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Присутні:

Члени комісії:

Запрошені:

Білаш  С.М.

Дичок О.Р.

Кавун А.І.

Галь В.І.

Лобода В.Г.

Нестеренко Т.В.

Батура Я.Д.

Кереченко В.В.

Керівники підприємств,

установ, організацій.

Порядок  денний:

1. СЛУХАЛИ:

Інформацію Лідового І.Г. –  Сергіївського сільського голови,  начальника штабу сільської комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій , про  недопущення випадків занесення та поширення захворювань, спричинених новим коронавірусом  COVID-19, на території Сергіївської сільської ради.

ВИРІШИЛИ:

1.Інформацію Лідового І.Г.-  Сергіївського сільського голову,

начальника штабу сільської комісії з питань техногенно- екологічної

безпеки та  надзвичайних ситуацій взяти до відома.

1. Провести позачергові засідання сільської комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій з питань готовності причетних установ до проведення протиепідемічних заходів з недопущення занесення та поширення захворюваності, викликаної коронавірусом COVID-19.

1. Передбачити виділення додаткових коштів на закупівлю медичного обладнання, лікарських, дезінфекційних, антисептичних засобів та медичних засобів індивідуального захисту.

1. Запровадити посилений протиепідемічний режим в установах, організаціях і закладах охорони здоров’я , незалежно від форм власності, та забезпечити проведення поточної дезінфекції в місцях масового перебування людей.

1. Виконавчому комітету Сергіївської сільської ради забезпечити інформування населення щодо ситуації з виявлення захворювань, спричинених корона вірусом COVID-19, його основні клінічні симптоми та заходи профілактики.

ТЕРМІН: постійно.

1. Контроль за виконанням протокольних рішень покласти на секретаріат сільської комісії ТЕБ і НС ( Дичок О.Р. Білаш С.М.),

Голова сільської комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки