ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

вул. Центральна, 9, с. Сергіївка, Гадяцький р-н, Полтавська обл..37332,

тел., факс (05354) 54-1-31 E-mail: vykonkom@sergiyvska-rada.gov.ua  Код ЄДРПОУ 41066102

П Р О Т О К О Л

засідання сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

16 березня  2020 року

Головував:

Лідовий І.Г.

Сільський голова,  голова сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Присутні:

Члени комісії:

Дичок О.Р.

Білаш С.М.

Кавун А.І.

Галь В.І.

Лобода В.Г.

Нестеренко Т.В.

Батура Я.Д.

Кереченко В.В.

Лаврик В. О.

Запрошені:

Начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури Івко С.О.  директор «Центру надання соціальних послуг» Лобода Ю.В. директор  КП. «Добробут» , директор «Центру культури та дозвілля» Богуславець Л.В.

Порядок  денний:

1. Щодо запобігання занесенню і поширенню на території Сергіївської сільської ради гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом COVID-19

1. СЛУХАЛИ:

Інформацію Сільського голови, голови комісії з питань ТЕБ і НС Лідового І.Г. « Про додаткові заходи запобігання поширенню нової корона вірусної інфекції ( COVID-19) з метою попередження розповсюдження цієї інфекції на території  Сергіївської сільської ради  з урахуванням розвитку складної епідемічної ситуації, відповідно до статей 28, 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» ввести обмежувальні заходи на території Сергіївської сільської ради з 12.03. до 03.04.2020 року

ВИРІШИЛИ:

1. З метою попередження розповсюдження нової корона вірусної інфекції (COVID-19) на території Сергіївської сільської ради, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, відповідно до статей 29  Закону України « Про захист населення від інфекційних хвороб» та урахуванням Постанови КМУ від 11 березня 2020 р. №211 « Про запобігання поширення на території України корона вірусу COVID-19», установити карантин на території Сергіївської сільської ради з 12 березня до 3 квітня 2020 року, а саме:

1.Призупинити навчально-виховний процес у навчальних закладах:

• Розбишівської ЗОШ І-ІІІ     ступенів.
  • Сергіївської ЗОШ І-ІІІ     ступенів.
  • Качанівської ЗОШ-І-ІІІ     ступенів
  • Дошкільний навчальний заклад «Джерельце» с. Сергіївка
  • Дошкільний навчальний заклад « Перлинка» с.Розбишівка
  • Дошкільний навчальний заклад «Ромашка»   с.Качаново

2.Організувати чергові групи в дошкільних навчальних закладах виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на 12-13 березня 2020 року.

3.Організувати навчально-виховний процес відповідно до листа МОН від 11 березня 2020 року.

1. Відмовитись від проведення та участі у масових заходах в приміщеннях та на території закладів освіти, зокрема пробного зовнішнього незалежного оцінювання, олімпіад, змагань, конкурсів, виставок тощо.

5.Не направляти здобувачів освіти та співробітників закладів до країн з високим ступенем ризику зараження.

6.Розробити заходи щодо проведення занять за допомогою дистанційних технологій та щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації.

Термін: негайно

7.Призупинити масові заходи Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради (проведення репетицій, вистав звітів, концертних програм, дискотек).

Термін: негайно

8.Запровадити посилений протиепідемічний режим в установах,та торговельних закладах, забезпечити проведення поточної дезінфекції в місцях масового перебування людей, та проводити обробки антисептичними засобами приміщень (не менше десяти разів в день) які розташовані на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

Термін: негайно

9.Рекомендувати здійснити закладам торгівлі на території Сергіївської сільської ради провести двохтижневий запас продуктів та товарів першої необхідності.

Термін: негайно

1. КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради, та СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради забезпечити двохтижневий запас горючо-паливних матеріалів, а також зобов’язати обробку дезінфікуючими засобами облаштованих зупинок які розміщені на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

Термін: негайно

1. Зобов’язати перевізників, які здійснюють перевезення громадян по затверджених маршрутах до міста Гадяч постійно проводити дезинфікційні заходи транспортних засобів.

Термін: негайно

12.Забезпечити недопущення до роботи працівників з ознаками інфекційного захворювання на підприємствах та установах розташованих на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

13.У разі виявлення хворого, з ознаками респіраторного захворювання, вжити заходи для його ізоляції від здорових осіб та негайно повідомити про цей випадок відповідний заклад охорони здоров’я.

Термін: негайно

14.Провести роз’яснювальну роботу серед населення Сергіївської сільської ради про заходи щодо запобігання захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену корона вірусом.

«COVID-19».

Термін: негайно

1. Центру надання соціальних послуг Сергіївської сільської ради забезпечити контроль за людьми похилого віку та людей з обмеженими можливостями, які залишились без піклування, організувати доставку продуктів харчування, ліків, тощо на дому.

Термін: невідкладно – до покращення епідемічної ситуації

16.Дільничому інспектору Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області (Литовченку О.С.) забезпечити громадський порядок та виконання обмежувальних заходів на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

Термін: невідкладно-до

покращення епідемічної ситуації

1. Контроль за виконанням протокольних рішень покласти на

заступника сільського голови, заступника голови комісії з питань ТЕБ і