Щодо  протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) на території Сергіївської сільської ради.

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

вул. Центральна, 9, с. Сергіївка, Гадяцький р-н, Полтавська обл..37332,

тел., факс (05354) 54-1-31 E-mail: vykonkom@sergiyvska-rada.gov.ua  Код ЄДРПОУ 41066102

• П Р О Т О К О Л

засідання сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

21  квітня  2020 року

Головував:

Лідовий І.Г.

Сільський голова,  голова сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Присутні:

Члени комісії:

Білаш  С.М.

Дичок О.Р.

Кавун А.І.

Галь В.І.

Лобода В.Г.

Нестеренко Т.В.

Батура Я.Д.

Кереченко В.В.

Запрошені:

Виконуючий обов’язки старости с. Розбишівка  Коркішко О.І., виконуюча обов’язки старости с. Качанове Хоптинська Т.Г., дільничий інспектор Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області Литовченко О.С.

Порядок  денний:

СЛУХАЛИ:

Інформацію Сергіївського сільського голови,  голови сільської комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних  ситуацій Лідового І.Г. – про запровадження додаткових обмежувальних заходів на території Сергіївської сільської ради. З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби  COVID- 19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2,  зокрема щодо перебування масового скупчення людей та закриття для відвідування кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого,за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

ВИРІШИЛИ:

1. Закрити для відвідування кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого,за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

ТЕРМІН: на період карантину.

1. Рекомендувати громадянам:
    • утримуватися від відвідування кладовищ;
    • поминальні дні перенести на 6 червня 2020 (на Троїцьку батьківську поминальну суботу);
    • прибирання біля могил здійснювати в інші від поминальних днів, збираючись не більше як по 2 чоловіки;
    • дотримуватись дистанції;
    • дотримуватись «маскового режиму»;
    • категорично заборонено вживання їжі та розпивання спиртних напоїв на кладовищах;
    • приділити особливу увагу контролю за дітьми під час карантину;
    • заборонено обмінюватись продуктами харчування , цукерками та напоями;
    • попередити своїх родичів, що проживають поза межами громади, утриматись від поїздок на кладовища під час карантину.

ТЕРМІН: на період карантину.

1. Рекомендувати сільському голові Сергіївської сільської ради Лідовому І,Г. оприлюднити звернення до громади з даних питань через мережу Інтернет та паперові носії.
  2. Контроль за виконанням протокольних рішень покласти на секретаря сільської комісії з питань ТЕБ і НС (Білаш С.М.).

Голова комісії з питань ТНБ і НС  І.Г. Лідовий

Секретар комісії С.М. Білаш