ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

вул. Центральна, 9, с. Сергіївка, Гадяцький р-н, Полтавська обл..37332,

тел., факс (05354) 54-1-31 E-mail: vykonkom@sergiyvska-rada.gov.ua  Код ЄДРПОУ 41066102

П Р О Т О К О Л

засідання сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

05.05. 2020 року

Головував:

Лідовий І.Г.

Сільський голова,  голова сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Присутні:

Члени комісії:

Білаш  С.М.

Дичок О.Р.

Кавун А.І.

Галь В.І.

Лобода В.Г.

Нестеренко Т.В.

Батура Я.Д.

Кереченко В.В.

Запрошені:

Виконуючий обов’язки старости с. Розбишівка  Коркішко О.І., виконуюча обов’язки старости с. Качанове Хоптинська Т.Г., дільничий інспектор Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області Литовченко О.С., директор «Центру надання соціальних послуг» Лобода Ю. В., спеціаліст І категорії загального відділу Тарасенко О.А..

Порядок  денний:

1. Про план виходу з карантину на території Сергіївської сільської ради (ОТГ), пов’язаного з поширенням гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2.

СЛУХАЛИ:

Інформацію Сергіївського сільського голови,  голови сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних  ситуацій Лідового І.Г. – щодо  плану виходу з карантину у 5 етапів, та зняття обмежень  на території Сергіївської сільської ради, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби  COVID- 19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2.

ВИРІШИЛИ:

1. План виходу з карантину у 5 етапів на території Сергіївської сільської ради (ОТГ), з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2, взяти до відома.

2.Етап №1, контроль над розповсюдженням, доступність медичних

ресурсів;

• Парки, сквери,зони відпочинку, лісопаркові та прибережні зони (окрім дитячих майданчиків);
  • Частина об’єктів індустрії краси;
  • Тренування у командних видах спорту;
  • Оптова та роздрібна торгівля непродовольчими товарами;
  • Кав’ярні (обслуговування на виніс);
  • Планова стоматологічна допомога;
  • Автомийки,вело магазини;
  • Нотаріуси.адвокати.аудитори.

ТЕРМІН: невідкладно- до стабілізації

епідемічної  ситуації.

3.Етап №2, зменшення випадків, розвантаження медичної системи;

• Побутове обслуговування населення;
  • Підготовка до проведення ЗНО;
  • Заклади громадського харчування (обслуговування на виніс);
  • Кінотеатри просто неба;
  • Спортивні зали
  • Відновлення спортивних змагань, у яких беруть участь не більше 50 осіб без глядачів.

1. Етап №3, вивільнення медичної системи від хворих;

-  Спортивні й дитячі майданчики;

- Заклади освіти (окремі);

- Міжміське транспортне сполучення в межах громади;

- Заклади громадського харчування з відвідувачами.

1. Етап №4, повний контроль над осередками;

-  Громадський транспорт;

-  Розважальні заклади;

-  Спортивні зали та фітнес-центри;

- Заклади громадського харчування;

-  Заклади культури;

-  Заклади освіти.

1. Етап №5, припинення внутрішньої передачі вірусу;

-   Скасування обмежень на території громади.

ТЕРМІН: невідкладно- до

стабілізації епідемічної

ситуації.

1. Контроль за виконанням протокольних рішень покласти на секретаря сільської комісії з питань ТЕБ і НС (Білаш С.М.).

Голова комісії з питань ТНБ і НС                                 І.Г. Лідовий

Секретар комісії                                                              С.М. Білаш