(перша сесія сьомого скликання)

(перше пленарне засідання)

20.12.2016

Про створення постійних комісій Сергіївської сільської ради

Згідно ст. 47 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Створити постійні комісії:
  • Постійна комісія з питань прав людини, соціального захисту населення,законності,депутатської діяльності і етики.
  • Постійна комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту.​
  • Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку.
  • Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, житлово – комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.
  1. Затвердити склад постійних комісій Сергіївської сільської ради (додається).
  2. Затвердити Положення про постійні комісії Сергіївської сільської ради (додається).

Сільський  голова                                                                                                                                                                                   І. Г. Лідовий