(друга сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

________________

Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громадина 2021 рік

Відповідно доЗаконів України від 05.02.2015р. №157-VIII«Про добровільне об’єднання територіальних громад» Закону України від 05.02.2015р. №156-VIII «Про засади державної регіональної політики»,  постанови КМУ від 16.03.2016р.  №200 «Деякі питання надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад», наказу Мінрегіону від 30.03.2016р.  №75 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації прогнозних та програмних документів соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади»та заслухавши завідувача сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І. М., сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити План соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної на 2021 рік (далі – План), що додається.
  2. Начальнику фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Лобода В. Г.) передбачити кошти в бюджеті на виконання завдань та заходів Плану.
  3. Спеціалісту І категорії сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Батурі Я.Д. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                             І. Г. Лідовий