(друга сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

18.12. 2020

Про затвердження Програми утримання та розвиток інфраструктури доріг на 2021 рік

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», стаття 20 Закону України «Про автомобільні дороги», Закон України «Про Державні цільові програми» сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму утримання та розвиток інфраструктури доріг на 2021 рік (далі – Програма), що додається.
  2. Начальнику фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Лобода В. Г.) передбачити кошти в бюджеті на виконання заходів Програми .
  3. Спеціалісту І категорії сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Батурі Я. Д. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                        І. Г.  Лідовий

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням другої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 18.12.2020 року

утримання та розвиток інфраструктури доріг

на 2021 рік

с. Сергіївка 2020

1. 1. Проблеми, на розв’язання яких спрямована Програма, та обґрунтування необхідності їх розв’язання

Основна проблема Програми полягає в невдоволенні жителів села щодо стану доріг, які давно не ремонтувались та перебувають в незадовільному стані, це  призводить до частих поломок автотранспорту, яким користуються жителі села, до складності  пересування  дітей до школи,  батьків з дітьми до садка, громадян до закладів соціальної сфери особливо в дощову та сніжну погоду.

З метою покращення стану соціально-економічного розвитку, інвестиційної привабливості та створення умов для безпечного і повноцінного життя, праці і відпочинку населення ОТГ, існує необхідність поліпшення стану  дорожньої інфраструктури.

1. Мета Програми

Метою Програми є:

1. Покращити життя жителів Сергіївської громади шляхом проведення капітального та поточного ремонту доріг.
  2. Створення безпечних умов дорожнього руху та розвиток дорожньої інфраструктури.
  3. Покращення показників соціально-економічного розвитку громади.
  4. Забезпечення життєво важливих інтересів населення, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності шляхом поліпшення стану автотранспортного сполучення.
  5. Поліпшення транспортно-експлуатаційного стану доріг у сільській місцевості.

1. Основні завдання Програми

Завданнями реалізації проекту є:

- поточний ремонт вул. Центральна, с. Качанове;

- поточний ремонт вул. Польова, с Степова (Качанове);

- ямковий ремонт дороги с. Розбишівка;

- поточний ремонт с. Розбишівка;

- покращення стану дорожнього полотна;

- зниження зношуваності автотранспорту.

1. Учасники Програми

Депутати та жителі сіл сільської ради, спеціалізовані організації, підприємства, приватні підприємці, що займаються здійсненням дорожніх ремонтно-будівельних  робіт.

1. Обсяги та джерела фінансування програми

Фінансування Програми здійснюється відповідно до законодавства України за рахунок коштів бюджету ОТГ та інших джерел , не заборонених чинним законодавством

1. Очікувані результати виконання Програми

Виконання Програми забезпечить:

1. Безпосереднім результатом проекту буде відремонтовано дороги на вище вказаних вулицях.
  2. Поліпшення умов руху автотранспорту, у тому числі маршрутів, на дорогах загального користування місцевого значення, на аварійних ділянках шляхом проведення на них ремонтних робіт.
  3. Покращення транспортного, пішохідного зв’язку та безпеки дорожнього руху.

1. Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми покладається на постійну комісію  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

П А С П О Р Т

Програми утримання та розвиток інфраструктури доріг на 2021 рік

1

Ініціатори розроблення Програми

Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради.

2

Підстава для прийняття Програми

Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про автомобільні дороги», Закон України «Про Державні цільові програми»

3

Розробники Програми

Сектор економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради

4

Співрозробники Програми

5

Відповідальний виконавець

Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради

6

Учасники Програми

Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради,  депутати та жителі сіл сільської ради, спеціалізовані організації, підприємства, приватні підприємці, що займаються здійсненням дорожніх ремонтно-будівельних  робіт.

7

Термін реалізації

2021 рік.

8