(друга сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

18.12. 2020

Про затвердження положення про надання фінансової винагороди учням-переможцям ІІ і IІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, І і ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, районних та обласних етапів учнівських предметних турнірів, мовно-літературних конкурсів та інших офіційних учнівських змагань,  міських конкурсів.

Відповідно до Законів України “Про освіту“, “Про загальну середню освіту“, ст. 27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, з метою створення належних умов для виявлення та підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, схильностей та обдаровань, сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Затвердити положення про надання фінансової винагороди учням-переможцям ІІ і IІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, І і ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, міських та обласних етапів учнівських предметних турнірів, мовно-літературних конкурсів та інших офіційних учнівських змагань, міських конкурсів (додається).
  2. Начальнику фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Лобода В. Г.) передбачити кошти в бюджеті на виконання заходів Програми.
  3. Спеціалісту І категорії сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Батурі Я.Д. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ освіти молоді, спорту та культури виконавчого комітету Сергіївської сільської ради

Додаток

До рішенням другої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 18.12.2020 року

ПОЛОЖЕННЯ

про надання фінансової винагороди учням-переможцям ІІ і IІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, І і ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, міських та обласних етапів учнівських предметних турнірів, мовно-літературних конкурсівта інших офіційних учнівських змагань, міських конкурсів.

1. Фінансова винагорода учням-переможцям навчальних змагань призначається за досягнення у офіційних навчальних змаганнях протягом попереднього навчального року з метою морального та матеріального стимулювання гідного представлення нашої громади на міському, обласному та загальнодержавному рівні.
  2. Рішення про призначення фінансової винагороди учням-переможцям приймається відділом освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Сергіївської сільської ради впродовж перших двох тижнів травня поточного навчального року відповідно до офіційних результатів учнівських навчальних змагань.
  3. Розмір фінансової винагороди учню-переможцю призначати наступним чином.
    • За зайняті місця на IІІетапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

1-ше місце – 280 грн.

2-ге місце – 230 грн.

3-тє місце – 180 грн.

• За зайняті місця на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України:

1-ше місце – 330 грн

2-ге місце – 280 грн

3- тє місце – 230 грн

• За зайняті місця на обласних етапах учнівських предметних турнірів, обласних етапах мовно-літературних конкурсів:

1-ше місце – 210 грн.

2-ге місце – 180 грн.

3-тє місце – 150 грн.

• За зайняті місця в обласних етапах екологічних конкурсів, пошуково-краєзнавчих експедицій:

1-ше місце – 110грн

2-ге місце – 100грн

3-тє місце – 90 грн

За активну участь і високу результативність – 80 грн.

• За зайняті місця на IІетапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

1-ше місце – 130 грн.

2-ге місце – 110 грн.

3-тє місце – 90 грн.

• За зайняті місця на І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України:

1-ше місце –150 грн.

2-ге місце – 130 грн.

3-тє місце – 110 грн.

• За зайняті місця на міських етапах учнівських предметних турнірів, мовно-літературних конкурсів:

1-ше місце – 120 грн.

2-ге місце – 110 грн.

3-тє місце – 100 грн.

• За зайняті місця у міських етапах Всеукраїнських  офіційних учнівських змагань, пошуково-краєзнавчих експедицій:

1-ше місце – 90 грн.

2-ге місце – 80 грн.

3-тє місце – 70 грн

• За зайняті місця на обласних спортивних змаганнях:

1-ше місце –150 грн

2-ге місце – 130грн

3-тє місце – 110 грн

• За зайняті місця у міських спортивних змаганнях:

1-ше місце – 80 грн

2-ге місце – 70 грн

3-тє місце – 60 грн.

• За зайняті місця в зональному етапі оглядів-конкурсів та змагань КВК:

1-ше місце – 90 грн.

2-ге місце – 80 грн.

3-тє місце – 70 грн.

• Переможці міського етапу огляду-конкурсу агітбригад, театрів (шоу) та  змагань КВК –60 грн.
  • Переможці І етапу обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Веселка» - 60 грн.
  • У випадку здобуття учнем кількох переможних місць розмір винагороди (премії) є сумою виплат за кожне здобуте місце.

1. Фінансова винагорода (премія) виплачується за рахунок коштів, які щорічно додатково передбачаються в бюджеті для цих цілей.
  2. Положення вступає в дію з 1 січня 2021 року.

Секретар сільської ради                                                                                                                                                                   Н.В. Ілляшенко