(друга сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

18.12.2020

Про скасування рішення 9 сесії 7 скликання Сергіївської сільської ради від 03 листопада 2017 року

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону Українит «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні», розглянувши лист т.в.о. Голови Державної регуляторної служби України О. Мірошніченка вих..№7594/0/20-20 від 27.11.2020, з метою приведення у відповідність до вимог законодавства рішення 9 сесії 7 скликання Сергіївської сільської ради від 03 листопада 2017 року «Про затвердження Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні  і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Сергіївської сільської  ради Гадяцького району Полтавської області», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Скасувати рішення 9 сесії 7 скликання Сергіївської сільської ради від 03 листопада 2017 року «Про затвердження Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області».
  2. Спеціалісту І категорії сектору економічного розвитку та інвестиції виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Батурі Я.Д. оприлюднити дане рішенняв глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  3. 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря сільської ради (Ілляшенко Н.В.).

Сільський голова                                                                                                                                                               І. Г. Лідовий

18.12.2020

Сільський голова                                                                                                                                                                         І. Г. Лідовий