(друга сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

18.12.2020

Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад та внесення змін до установчих документів «Комунального підприємства «Сервіс» Гадяцької районної ради»

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про співробітництво територіальних громад», у зв’язку із виходом Гадяцької районної ради зі складу засновників Комунального підприємства «Сервіс» Гадяцької районної ради, з метою вирішення спільних проблем життєдіяльності територіальних громад на місцевому рівні, більш ефективного надання послуг муніципальної інфраструктури для декількох територіальних громад, розглянувши звернення Петрівсько-Роменської сільської ради від 03.12.2020 року № 02-19/2073, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на організацію співробітництва територіальних громад та внесення змін до установчих документів Комунального підприємства «Сервіс» Гадяцької районної ради: змінити назву Комунального підприємства «Сервіс» Гадяцької районної ради на Комунальне підприємство «Сервіс» Петрівсько-Роменської сільської ради.
  2. Затвердити Договір про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) підприємств, установ та організацій комунальної форми власності між Гадяцькою міською радою, Великобудищанською сільською радою, Краснолуцькою сільською радою, Лютенською сільською радою, Петрівсько-Роменською сільською радою, Сергіївською сільською радою (далі – Договір).
  3. Доручити Лідовому Ігорю Григоровичу, сільському голові Сергіївської сільської ради, підписати Договір, вказаний у пункті 1 цього рішення.
  4. Затвердити Статут Комунального підприємства «Сервіс» Петрівсько-Роменської сільської ради в новій редакції.
  5. Затвердити Положення про Наглядову раду Комунального підприємства «Сервіс» Петрівсько-Роменської сільської ради.
  6. Визначити Лідового Ігоря Григоровича, сільського голову, та Ісаєнко Ольгу Юріївну, начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, представниками Сергіївської сільської ради у складі Наглядової ради при Комунальному підприємстві «Сервіс» Петрівсько-Роменської сільської ради.
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                 І. Г. Лідовий