(друга сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

18 грудня 2020 року

Про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції

На виконання статті 13-1 Закону України «Про запобігання корупції», для організації та здійснення повноважень із запобігання та виявлення корупції, керуючись пунктом 4 постанови КМУ від 04.09.2013 р. № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції» та з метою організації та здійснення заходів із запобігання та виявлення корупції, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Визначити уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції Литвиновську Людмилу Іванівну, юриста виконавчого комітету Сергіївської сільської ради з 01.01.2021 року;
  2. Затвердити Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції, що додається
  3. Юристу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, Литвиновській Л. І., внести відповідні зміни до посадової інструкції юриста виконавчого комітету.

Сільський голова                                                                                                                                                                         І. Г. Лідовий