(друга сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

18.12. 2020

Про затвердження актів приймання-передачі індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад Гадяцького району до комунальної власності Сергіївської сільської ради

Керуючись статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», відповідно до рішення шістдесятої позачергової сесії сьомого скликання від 05 листопада 2020 року «Про безоплатну передачу основних засобів та інших необоротних активів із спільної власності територіальних громад Гадяцького району до комунальної власності територіальних громад Гадяцького району», рішення першої сесії (третє пленарне засідання) восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 13.11.2020 року «Про прийняття основних засобів та інших необоротних активів із спільної власності територіальних громад Гадяцького району до комунальної власності Сергіївської сільської ради», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити акти приймання-передачі: основних засобів (за загальною балансовою вартістю 28738,00 грн.), основних засобів, нематеріальних активів, інших необоротних матеріальних активів (за загальною балансовою вартістю 21845,00 грн.), із спільної власності територіальних громад Гадяцького району до комунальної власності Сергіївської сільської ради (копії актів додаються).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                                                                                             І.Г. Лідовий