Відповідно до ч. 3 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою реалізації ст. 259 Кодексу законів про працю України, керуючись постановою КМУ від 26 квітня 2017 року №295, сільська рада ВИРІШИЛА:

(третя сесія восьмого скликання)

Про призначення відповідального

інспектора праці

1. Делегувати юристу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Литвиновській Людмилі Іванівні повноваження щодо здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю як інспектору праці.
  2. Внести зміни до посадової інструкції юриста виконавчого комітету Сергіївської сільської ради у зв’язку із змінною умов праці.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Лідового І.Г.

Сільський голова                                                                                                                                                              І.Г. Лідовий