Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 13 Конституції України, статтями 12, 123, 186-1 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Порядком ведення агрохімічного паспорта поля, земельної ділянки, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 11 жовтня 2011 року N 536, розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та заяву громадянина Греся Віктора Васильовича жителя с.Розбишівка, сільська рада ВИРІШИЛА:

(третя сесія восьмого скликання)

12.02.2021

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності із цільовим призначенням для сінокосіння та випасання худоби з кадастровим номером 5320485900:00:001:0407 площею 9,75 га за межами населених пунктів Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області, розроблений ФОП Малинка І.В.

1.2. Передати в оренду громадянину Гресю Віктору Васильовичу земельну ділянку для сінокосіння та випасання худоби з кадастровим номером 5320485900:00:001:0407 площею 9,75га за межами населених пунктів Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області терміном на 10 років, встановити розмір орендної плати на рівні 12 % від нормативної грошової оцінки земель.

1. Укласти договір оренди земельної ділянки, зобов’язати орендаря провести державну реєстрацію договору оренди земельної ділянки та використовувати земельну ділянку відповідно ст.96 Земельного кодексу України.

3.Зобовязати землекористувача виготовити агрохімічний паспорт земельної ділянки.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                              І.Г. Лідовий