Керуючись пунктом 34  статті 26 Закону  України «Про  місцеве  самоврядування в Україні»,   статтями 12, 66, 79-1,92, 125 Земельного  кодексу  України,  Законом  України   «Про  землеустрій»,    та  розглянувши наданий проект землеустрою,клопотання КП «Сергіївське», сільська  рада ВИРІШИЛА:

(третя сесія восьмого скликання)

12.02.2021

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки КП «Сергіївське»

1. Затвердити проєкт землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки   комунального  підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради , яка розташована в с. Сергіївка вул. Шевченка кадастровий номер 5320483401:01:001:0218 площею 0,3600 га для розміщення  та  експлуатації, основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури(виробництва та розподілення газу, постачання пари та  гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) (Код КВЦПЗ 11.04)(артезіанська  свердловина №1 та водонапірна вежа Рожновського).
  2. Здійснити державну реєстрацію речового права комунальної власності на земельну ділянку площею 0,3600 га кадастровий номер 5320483401:01:001:0218 в с. Сергіївка вул. Шевченка за територіальною громадою в особі Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.
  3. Сільському голові Лідовому І.Г. забезпечити виконання даного рішення щодо  державної реєстрації права комунальної власності земельної  ділянки з  кадастровими номерами: 5320483401:01:001:0218.

4.Контроль за виконанням  даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.