Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про засади державної регуляторної політики», постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року №932 «Про затвердження Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів», норм, що затверджені  Постановою Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2020 року № 695 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на 2021—2027 роки», враховуючи основні положення «Стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки» та розглянувши проєкт Стратегії розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на період до 2027 року  (Далі – Стратегія), з метою планової розбудови  територіальної громади, забезпечення сталого економічного та соціального розвитку, сільська рада  ВИРІШИЛА:

(п’ята сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

29 квітня  2021 року

Про затвердження Стратегії розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на період до 2027 року

1. Затвердити Стратегії розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на період до 2027 року (додаток 1).
  2. Враховувати звіт про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на період до 2027 року (додаток 2).
  3. Підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності, громадським організаціям громади враховувати основні положення Стратегії при розробці бюджету, плану соціально-економічного розвитку громади та щорічних програм.
  4. Спеціалісту І категорії відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Батурі Я. Д. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                        І. Г. Лідовий