Відповідно до статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши  начальника відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І. М. про внесення змін до Програми розвитку культури в Сергіївській громаді на 2021 рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

(п’ята сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

29 квітня  2021 року

Про внесення змін до Програми розвитку культури в Сергіївській громаді на 2021 рік

1. Внести доповнення до Програми розвитку культури в Сергіївській громаді на 2021 рік затвердженої рішенням другої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 18 грудня 2020 року, а саме доповнити пункт «Заходи програми розвитку культури в Сергіївській громаді на 2021 рік» наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис.грн.

Джерела фінансування

1.

Послуги заправки катриджів

-290,00

Місцевий бюджет сільської ради

2.

Видатки на відрядження

Місцевий бюджет сільської ради

1. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                       І. Г. Лідовий