Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 10 статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги», відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» (у редакції розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 липня 2023 №609-р), з метою приведення у відповідність Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, сільська рада ВИРІШИЛА:

МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять перша позачергова сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

01.12.2023

Про внесення змін у додаток до рішення дванадцятої сесії Сергіївської сільської ради восьмого скликання від 03.12.2021 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Сергіївської сільської ради»

1. Внести зміни: у додаток до рішення дванадцятої сесії Сергіївської сільської ради восьмого скликання від 03.12.2021 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Сергіївської сільської ради», а саме:

1.1 в розділ «Державна реєстрація актів цивільного стану» додати наступні пункти:

№ з/п відповідно до РКМУ 523

Ідентифікатор відповідно до РКМУ 523-р

Найменування адміністративної послуги

269.

00983

Внесення  href="#w2_2" змін  href="#w3_2" до  href="#w4_2" актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання

272.

00032

Державна реєстрація розірвання шлюбу

273.

00868

Державна реєстрація зміни імені

275.

01418

Видача витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

276.

01854

Повторна видача свідоцтва про державну реєстрацію акта цивільного стану

1. Спеціалісту І категорії виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Вербі А.В. з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття цього рішення оприлюднити його на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дичка О.Р. та на постійну комісію з гуманітарних питань Сергіївської сільської ради.

Виконуюча обов’язки сільського голови,

секретар Сергіївської сільської ради                                    Надія ІЛЛЯШЕНКО