Керуючись ст.ст. 25, 26, 38 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про звернення громадян», враховуючи висновки комісії з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради стосовно розгляду колективного звернення мешканців села Розбишівка від 01.12.2023 №01.1-14/122, Сергіївська сільська рада ВИРІШИЛА:

МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять друга сесія восьмого скликання)

20 грудня 2023 року

Про розгляд колективного звернення мешканців села Розбишівка

1. Задовольнити колективне звернення жителів села Розбишівка стосовно придбання матеріалів та обладнання для встановлення огорожі на суму 220 000 (двісті двадцять тисяч) грн.
  2. Внести зміни до загального фонду бюджету Сергіївської сільської ради за рахунок перерозподілу коштів бюджету по КПКВК 0211021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету» Розбишівської гімназії Сергіївської сільської ради на суму 220000 (двісті двадцять тисяч) грн. на придбання матеріалів та обладнання для встановлення огорожі.
  3. Визначити директора Розбишівської гімназії Сергіївської сільської ради, ДУЗЬ Валентину Михайлівну, відповідальною за встановлення огорожі.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально–економічного розвитку Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ