Керуючись п.п. 6 п. б) статті 361 Закону України «Про місцеве самоврядування», відповідно до статей 19, 30 Кодексу цивільного захисту України, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.09.2017 №733 «Про затвердження Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та організації зв’язку у сфері цивільного захисту», розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 №488-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку та технічної модернізації системи централізованого оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій» з метою реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, здійснення заходів щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період, сільська рада ВИРІШИЛА:

МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять третя сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

26.01.2024

Про створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Сергіївської сільської територіальної громади

1. Створити місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення Сергіївської сільської територіальної громади (далі-МАСЦО).
  2. Визнати, що до здійснення оповіщення залучаються місцеві органи виконавчої влади (органи місцевого самоврядування), оператори телекомунікацій, а також підприємства, установи, організації незалежно від форм власності і господарювання, що діють на території Сергіївської сільської ради.
  3. Встановити, що основні завдання, порядок створення, склад, організація управління та функціонування МАСЦО визначаються згідно Положення про місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення Сергіївської сільської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Сергіївської сільської ради від 24.01.2022 №4 «Про затвердження положення про місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення (МАСЦО) населення на території Сергіївської сільської ради та алгоритм дій».
  4. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ