Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2022 року №1286 «Про реалізацію експериментального проекту із створення, впровадження та забезпечення функціонування Єдиної цифрової інтегрованої інформаційно-аналітичної системи управління процесом відбудови об’єктів нерухомого майна, будівництва та інфраструктури», з метою забезпечення ефективного, уніфікованого управління процесом відбудови об'єктів нерухомого майна, будівництва та інфраструктури, сільська рада ВИРІШИЛА:

МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

18.03.2024

Про призначення відповідальних осіб з питань використання Єдиної цифрової інтегрованої інформаційно-аналітичної системи управління процесом відбудови об’єктів нерухомого майна, будівництва та інфраструктури

1. Призначити відповідальними особами з питань використання Єдиної цифрової інтегрованої інформаційно-аналітичної системи управління процесом відбудови об’єктів нерухомого майна, будівництва та інфраструктури (далі - Єдина цифрова система) в сільській раді ГРИНЬ Ірину Ігорівну начальника відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради та НЕСТЕРЕНКО Тетяну Володимирівну завідувача сектору містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.
  2. На період тимчасової відсутності відповідальної особи (осіб) (під час перебування на лікарняному, у відпустці тощо) її (їх) функції тимчасово покласти на БАТУРУ Яну Дмитрівну спеціаліста І категорії відділу економічного розвитку та залучення інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.
  3. Відповідальним особам у своїй діяльності керуватися постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2022 року №1286 «Про реалізацію експериментального проекту із створення, впровадження та забезпечення функціонування Єдиної цифрової інтегрованої інформаційно-аналітичної системи управління процесом відбудови об’єктів нерухомого майна, будівництва та інфраструктури».
  4. Виконавчим органам забезпечити підготовку усіх необхідних документів для внесення до Єдиної цифрової системи.
  5. Комунальним підприємствам, установам, організаціям у разі здійснення діяльності, що передбачає внесення інформації до Єдиної цифрової системи, призначити відповідальну особу з питань використання Єдиної цифрової системи.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                               Ігор ЛІДОВИЙ