Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», розглянувши лист директора Качанівської гімназії Сергіївської сільської ради Полтавської області про надання дозволу на списання літератури та підручників, які морально застаріли, фізично зношені, непридатні до експлуатації, сільська рада ВИРІШИЛА:

МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

18 березня 2024 року

Про надання дозволу на списання літератури з бібліотечних фондів

1. Надати дозвіл закладу загальної середньої освіти – Качанівській гімназії Сергіївської сільської ради Полтавської області на списання з балансу літератури з бібліотечних фондів, які морально застаріли, фізично зношені, непридатні до експлуатації, а саме: бібліотечний фонд шкільної бібліотеки у кількості:

1) 138 примірників балансовою вартістю (первинна з урахуванням індексації) на загальну суму 75 грн. 74 коп.(Додаток 1 додається)

2) 340 примірників балансовою вартістю (первинна з урахуванням індексації) на загальну суму 6607 грн. 80 коп. (Додаток 2 додається).

1. Директору Качанівської гімназії Сергіївської сільської ради Полтавської області підготувати на надати до відділу бухгалтерського обліку та звітності «Акт про списання з балансу бюджетних установ і організацій вилученої з бібліотеки літератури».
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради привести дані бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету сільської ради у відповідність до цього рішення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань оприбуткування та списання основних засобів та інших необоротних матеріальних активів виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.

Сільський голова                                                                                    Ігор ЛІДОВИЙ