МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять шоста позачергова сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

05.07.2024

Про дострокове припинення договору оренди землі для сінокосіння та випасання худоби з гр. Верещака І.М.

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, Законом України «Про оренду землі», розглянувши клопотання про припинення договору оренди землі гр. Верещаки І.М. від 28.06.2024р., беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Припинити достроково дію договору оренди земельної ділянки від 03.08.2015 року з кадастровим номером 5320485901:01:002:0049 площею 43,3671га, що укладений між Розбишівською сільською радою та Верещакою Ігорем Миколайовичем для сінокосіння та випасання худоби шляхом розірвання за взаємною згодою сторін.
  2. Сільському голові Лідовому І.Г. підписати додаткову угоду про припинення договору оренди землі від 03.08.2015 року з громадянином Верещакою І.М.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                     Ігор ЛІДОВИЙ