Menu

СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять п’ята  сесія сьомого скликання)

 

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

 

19 грудня 2019 року

 

Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік 

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Стратегії розвитку Сергіївської ОТГ на 2017-2020 рік» затвердженої на одинадцятій сесії сьомого скликання від 20.12.2017 року та заслухавши начальника фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Лободу В, Г., сільська рада ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (далі – Програма), що додається.
  2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Ісаєнко О.Ю.) передбачити кошти в бюджеті на виконання заходів Програми.
  3. Спеціалісту І категорії загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Тарасенко О.А. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

 

Сільський голова                                                                                                   І.Г.  Лідовий

вгору