Menu

СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять п’ята  сесія сьомого скликання)

 

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

 

19 грудня 2019 року

       

Про затвердження  комплексної Програми  «Турбота» на 2020 рік

 

Керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України  Про внесення змін та доповнень до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Постанови КМУ від 31.01.07 № 99 «Про затвердження порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого, або осіб, яка зобов’язалася поховати померлого», з метою подальшого соціального захисту окремих категорій малозахищених верств населення Сергіївської ОТГ, сільська рада ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити комплексну Програму «Турбота» на 2020 рік (далі – Програма), що додається.
  2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Ісаєнко О.Ю.) передбачити кошти в бюджеті на виконання заходів Програми.
  3. Спеціалісту І категорії загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Тарасенко О.А. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань прав людини, соціального захисту населення, законності, депутатської діяльності і етики.

 

Сільський голова                                                                                             І. Г. Лідовий

вгору