Menu

СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять п’ята  сесія сьомого скликання)

 

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

 

19 грудня 2019 року

 

Про затвердження Програми компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям населення на 2020 рік

 Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про автомобільний транспорт», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про охорону дитинства», «Стратегії розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 рік» затверджену 11 сесією 7 скликання від 20.12.2017 року, сільська рада ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям населення на 2020 рік (далі - Програма), що додається.
  2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Ісаєнко О.Ю.) передбачити кошти в бюджеті на виконання заходів Програми.
  3. Спеціалісту І категорії загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Тарасенко О.А. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію сільської ради з питань прав людини, соціального захисту населення, законності, депутатської діяльності і етики.

 

Сільський голова                                                                                          І. Г. Лідовий

вгору