Menu

СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять п’ята  сесія сьомого скликання)

 

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

19 грудня 2019 року

Про затвердження Програми розвитку надання соціальних послуг у   Сергіївській об’єднаній територіальній громаді на 2020 рік

Відповідно до статтей 26, 61 та 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши начальника центру надання соціальних послуг Сергіївської сільської ради Москаленко О. І., сільська рада ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму розвитку надання соціальних послуг у Сергіївській об’єднаній територіальній громаді на  2020 рік (далі – Програма), що додається.
  2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Ісаєнко О. Ю.) передбачити кошти в бюджеті на виконання заходів Програми.
  3. Спеціалісту І категорії сектору загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Тарасенко О.А. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань прав людини, соціального захисту населення, законності, депутатської діяльності і етики.

 

Сільський голова                                                                                          І. Г. Лідовий

вгору