(тридцять п’ята  сесія сьомого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

19 грудня 2019 року

Відповідно  до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», Постанову Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004р. № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах»; Постанову Кабінету Міністрів України від 19 червня 2002 року № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму організації харчування в загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів та загальноосвітній школі І-ІІ ступенів розташованих на території населених пунктів Сергіївської сільської ради в 2020 році (далі – Програма), що додається.
  2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Ісаєнко О.Ю.) передбачити кошти в бюджеті на виконання заходів Програми.
  3. Спеціалісту І категорії загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Тарасенко О.А. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                  І. Г. Лідовий