(тридцять п’ята  сесія сьомого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

19 грудня 2019 року

Про затвердження Програми Соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» на 2020 рік

Відповідно до статті 26, 61, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про охорону дитинства», Закон України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» з метою захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму «Соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» на 2020 рік (далі – Програма), що додається.
  2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Ісаєнко О. Ю.) передбачити кошти в бюджеті на виконання заходів Програми.
  3. Спеціалісту І категорії загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Тарасенко О.А. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань прав людини, соціального захисту населення, законності, депутатської діяльності і етики.

Сільський голова                                                                                       І.Г. Лідовий