Menu

СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять п’ята  сесія сьомого скликання)

 

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

19 грудня.2019 року

 

Про затвердження Програми «Утримання об’єктів спільного користування чи ліквідації негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування на 2020 рік»

Керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 2 статті 101 та статтею 104 Бюджетного кодексу України, з метою ефективного функціонування об’єктів спільного користування територіальної громади, сільська рада ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму «Утримання об’єктів спільного користування чи ліквідації негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування на 2020 рік (далі – Програма), що додається.
  2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Ісаєнко О. Ю.) передбачити кошти в бюджеті на виконання заходів Програми.
  3. Спеціалісту І загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Тарасенко О.А. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  4. Контроль за виконанням даногорішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку

 

Сільський голова                                                                                      І.Г. Лідовий

вгору