Menu

СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять п’ята  сесія сьомого скликання)

 

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

 

19 грудня 2019 року

 

Про затвердження комплексної Програми розвитку освіти на території Сергіївської ОТГ на 2020 рік

 

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», «Про охорону дитинства» та заслухавши начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Івко С. О., сільська рада ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити комплексну Програму розвитку освіти на території Сергіївської ОТГ на 2020 рік (далі – Програма), що додається.
  2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Ісаєнко О.Ю.) передбачити кошти в бюджеті на виконання заходів Програми.
  3. Спеціалісту І категорії загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Тарасенко О.А. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію сільської ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту.

 

Сільський голова                                                                                       І.Г. Лідовий

вгору