Menu

СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять п’ята  сесія сьомого скликання)

 

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

 

19 грудня 2019 року

 

Про затвердження  Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних та пам’ятних дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток  Сергіївської об’єднаної територіальної громади, здійснення представницьких та інших заходів на 2020 рік

 

 Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши висновки і пропозиції постійної комісії   сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку, сільська  рада ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних та пам'ятних дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Сергіївської об’єднаної територіальної громади, здійснення інших представницьких та інших заходів на 2020 рік, що додається.
  2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Ісаєнко О. Ю.) передбачити кошти в бюджеті на виконання заходів Програми
  3. Спеціалісту І категорії загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Тарасенко О.А. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради комісію з питань планування, фінансування. Бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

 Сільський голова                                                                                     І.Г. Лідовий

вгору