Menu

СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять п’ята  сесія сьомого скликання)

 

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

 

19 грудня 2019 року

 

Про затвердження Програми «Фінансова підтримка спеціалізованого комунального підприємства «Добробут»  Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2020 рік»

 

Відповідно до статтей 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення стабільної роботи спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» та його фінансової підтримки, сільська рада ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму «Фінансова підтримка спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2020 рік» рік (далі – Програма), що додається.
  2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Ісаєнко О. Ю.) передбачити кошти в бюджеті на виконання заходів Програми.
  3. Спеціалісту І категорії загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Тарасенко О.А. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на постійну комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку.

 

 

Сільський голова                                                                                        І. Г. Лідовий

вгору