(тридцять п’ята  сесія сьомого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

19 грудня 2019 року

Про затвердження Програми забезпечення розроблення генеральних планів та іншої земельної документації населених пунктів Сергіївської ОТГ на 2020 рік

Керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 16, ст. 17  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та заслухавши начальника відділу земельних відносин, комунальної власності та житлово-комунального господарства Галь В. І., сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму забезпечення розроблення генеральних планів та іншої земельної документації населених пунктів Сергіївської ОТГ на 2020 рік (далі – Програма), що додається.
  2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Ісаєнко О.Ю.) передбачити кошти в бюджеті на виконання заходів Програми.
  3. Спеціалісту І категорії загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Тарасенко О.А. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісія з питань містобудування, будівництва, житлово–комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                       І.Г. Лідовий