(тридцять п’ята  сесія сьомого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

19 грудня 2019 року

Про встановлення вартості харчування в закладах освіти Сергіївської сільської ради на 2020 рік

Відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту»,  , постанови КМУ від 22.11.2004 р. № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», постанови КМУ від 02.02.2011 № 116 «Порядок надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладання податком на додану вартість», постанови КМУ  від 19.06.2002 № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів в загальноосвітніх навчальних закладах»  за погодженням з постійною комісією з питань  планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Встановити з 01 січня 2020 року для батьків та осіб, які їх заміняють, плату за харчування в розмірі 40 % від вартості харчування на день.
  2. Затвердити з 01 січня 2020 року вартість харчування одного дітодня в дошкільних навчальних закладах «Джерельце» с. Сергіївка, «Перлинка» с. Розбишівка та «Ромашка» с. Качанове   на 2020 рік для дітей  ясельних груп – не більше  30,00 грн. для садових груп – не більше 35,00 грн.
  3. На літньо-оздоровчий період з 01.06.2020 року по 31.08.2020 року збільшити вартість харчування одного дітодня в дошкільних навчальних закладах «Джерельце» с. Сергіївка, «Перлинка» с. Розбишівка та «Ромашка» с. Качанове на 10%  від вартості харчування одного дітодня.
  4. Встановити з 01 січня 2020 року в дошкільних навчальних закладах знижки в платі за харчування для сімей, які мають трьох і більше дітей до 18 років на 50%.
  5. Звільнити з 01 січня 2020 року на 100% від плати за харчування в дошкільних навчальних закладах  та загальноосвітніх навчальних закладах дітей батьків або осіб, що їх заміняють у сім’ях де сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищує рівня забезпечення прожиткового мінімуму, який щороку встановлюється Законом України «Про Державний бюджет України».
  6. Звільнити з 01 січня 2020 року на 100% від плати за харчування в дошкільних навчальних закладах та загальноосвітніх навчальних закладах на основі заяви батьків з дати пред’явлення документів :

- дітей із сімей які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» від 01.06.2000 №1768-ІІІ.;

- дітей-сиріт,дітей,позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях ;

-дітей-інвалідів ;

-   дітей батьків учасників АТО, учасників бойових дій, батьків, які перебувають на військовій службі в Збройних силах України, відповідно до Указу Президента України «Про часткову мобілізацію».

- дітей,що вважаються потерпілими від Чорнобильської катастрофи(на основі заяви батьків, свідоцтва про народження дитини та копії посвідчення дитини з дати пред’явлення вищевказаних документів),

1. Встановити на 2020 рік вартість харчування на одну дитину в день в Сергіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Розбишівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Качанівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів:

- для учнів 1-4 класів за кошти місцевого бюджету – в сумі 5,00 грн.;

- для учнів 5-11 класів для безкоштовного гарячого харчування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, учнів загальноосвітніх навчальних закладів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України  «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» від 01.06.2000 №1768-ІІІ та дітей батьки яких є учасниками АТО – в сумі 5,00 грн..

1. Батьки або особи, які їх замінюють, повинні здійснювати плату за харчування дітей в закладах освіти не пізніше 20 числа наступного за звітним місяцем,за який вноситься плата, керівники закладів освіти несуть відповідальність за своєчасне надходження батьківської плати. У разі невнесення плати в установлені строки ці суми стягуються в порядку, визначеним чинним законодавством .
  2. Контроль за виконання даного рішення покласти на відділ бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий