Програма «Благоустрій» на 2019 рік

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Програма “Благоустрій села” на 2019 рік розроблена відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування”, Закону України “Про благоустрій населених пунктів”. Програма спрямована на забезпечення необхідних умов життя для мешканців населених пунктів Сергіївської сільської ради.

За останні роки у населених пунктах Сергіївської сільської ради проведено значну роботу у сфері благоустрою вулиць, кладовищ, вуличного освітлення, ремонту доріг,  а також впорядкування місць утилізації твердих побутових відходів та інших робіт.

1. Проблема на розв’язання якої спрямована Програма

Однією з найбільших проблем є формування зовнішнього вигляду населених пунктів, придання їм естетично привабливого вигляду, покращення умов проживання мешканців, покращення екологічного стану та забезпечення безпеки життєдіяльності населення.

1. Мета Програми

Основною метою Програми є реалізація комплексу заходів, щодо забезпечення утримання в належному санітарно-технічному стані, очищення та озеленення територій, а також соціально-економічних, організаційно-правових і екологічних норм, щодо поліпшення мікроклімату, санітарної очистки,  створення оптимальних умов праці, побуту та відпочинку населення.

1. 4. Основні завдання Програми
  • Поточний ремонт доріг в с. Розбишівка, с. Качанове, с. Сергіївка.
  • Капітальний ремонт доріг
  • Озеленення населених пунктів
  • Створення зони відпочинку для населення
  • Проведення робіт по викошування трави на території сільських кладовищ.
  • Догляд за зеленими насадженнями, ремонт та благоустрій пам’ятників.
  1. 5. Обґрунтування шляхів і способів роз’яснення проблеми

Реалізація Програми відбуватиметься шляхом виконання містобудівних, організаційних, інженерно-технічних, екологічних та економічних заходів, що забезпечать комплексний благоустрій території населених пунктів Сергіївської сільської ради та сприятливе для життєдіяльності людини середовище, а саме:

– проведення утримання, реконструкції (заміни) зелених насаджень;

– покращення стану кладовища;

– проведення роз’яснювальної роботи з населенням з питань благоустрою та санітарного стану селища.

– придбання господарчого інвентарю;

– утримання вулично-дорожньої мережі;

– ремонт та заміна мережі відведення дощових стоків;

– реконструкція зовнішнього освітлення з використанням сучасних енергозберігаючих технологій.

– організація прибирання території селища, вивіз твердих побутових та негабаритних відходів, ліквідація стихійних звалищ відходів;

– покіс трави на узбіччях;

1. 6. Обсяги та джерела фінансування програми

Фінансування Програми здійснюється відповідно до законодавства України за рахунок коштів бюджету ОТГ та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

1. 7. Очікувані результати виконання Програми

Виконання Програми дасть змогу забезпечити необхідні умови життя для мешканців Сергіївської об’єднаної територіальної громади.

1. 8. Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми здійснює постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку.

П А С П О Р Т

Програми «Благоустрій» на 2019 рік

1

Ініціатори розроблення Програми

Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради.

2

Підстава для прийняття Програми

Стаття 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» інших законодавчих актів, що регулюють діяльність органів влади в сфері благоустрою території.

3

Розробники Програми

Сектор економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради

4

Співрозробники Програми

5

Відповідальний виконавець

Фінансовий відділ  виконавчого комітету Сергіївської сільської ради,

Відділ бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, КП «Сергіївське»

6

Учасники Програми

Виконавчий комітет  Сергіївської сільської ради, КП «Сергіївське»

7

Номер і назва операційної цілі Стратегічного плану  розвитку Сергіївської ОТГ на 2017-2020 р.

1.3. Підвищення ефективності використання земельних, лісових, водних ресурсів громади

2.1. Створення безпечних і комфортних умов для життя

3.1. Оновлення діючої мережі доріг

3.2. Розвиток системи поводження з ТПВ